Dalibor Kodym

 

Dalibor Kodym (* 2001) se v podstatě od narození účastní různých akcí Teraristické společnosti Praha, ať jsou to přírodovědné exkurse po Čechách nebo ty vzdálenější na Balkán či do Orientu, popř. se aktivně účastní chovatelských a cestovatelských přednášek TSP v Národním muzeu i na půdě PřfUK, občas i v Klubu chovatelů želv v ZOO Praha.

Dalibor vyrost obklopený spoustou zajímavých zvířat od psa, králíky, morčata, až po hady, ještěrky, želvy či krokodýly. Mezi jeho zájmy mimo cestování, patří nejen zvířata, fotografování, hra na tenorovou flétnu, potápění, ale i dlouhé hovory s různými vědci na různorodá témata.

Při cestách s TSP, ale i s rodiči měl Dalibor možnost pozorovat zvířata v přírodních biotopech. Jelikož je však zvídavý a jeho zájmy jsou různorodé, baví ho zkoumat i cizí kultury, památky, hudbu, vůně či kuchyně.

Dalibor studuje od roku 2016 obor Cestovní ruch. V Dětském klubu Kodymka z.ú. je jedním z vedoucích chovatelského kroužku. Další aktivitou, kterou pro Dětský klub Kodymka z.ú. vykonává, je i vedení příměstských táborů, čímž navazuje na činnosti svého praprapradědečka F.S. Kodyma, který již v roce 1881 na Kodymce pořádal něco jako dětské tábory pod názvem „feriální osady“.

 


Theme port sponsored by Duplika Web Hosting.
Domů Nahoru