Napsali o nás

 

Aktuální recenze a zajímavosti, o fungování Zooškolky na Kodymce, nyní naleznete na našem FB profilu Zoo Školka Kodymka:-)

 

 

Napsali o nás:

 Ako sme našli škôlku snov alebo kozy v Prahe 

Veronika Kodymová: Nechejte dětem dětství 

Zooškolka Dětský klubu Kodymka je ojedinělý projekt s dlouhou tradicí: https://czechtechnology.cz/zdravotnictvi/pestry-program-pro-prazske-deti/?utm_source=czechtechnology.cz&utm_medium=e-mail&utm_campaign=mag_eml 

 

Pochvala

Kodymka je přívětivé, přátelské a klidné místo. Moje dcera sem dochází již dva roky téměř denně. Velikou výhodou je poloha školky v zahradě u rybníčka a velké množství zvířátek. Moje děti ve školce i v kroužcích, které Kodymka pořádá, zažily spoustu úžasných dobrodružství, která málokterá pražská školka může nabídnout. Můj syn měl na chovatelském kroužku na rameni chameleona, v rukávu užovku, a nebo lovil v rybníčku čolky. Několikrát jsme využili i nabídku příměstského tábora. Všem moc děkujeme za laskavý přístup k našim dětem.

Lucie A. 2.6.2013

Kodymka je velká, srdečná rodina...

Kodymka je velká, srdečná rodina se spoustou dětí a zvířat, s laskavými tetami a velkou mámou Veronikou, která to vše bezpečně pojme do své láskyplné náruče. Odchází se odtud opravdu těžko.

Zuzana Brychtová Horecká, 24. 9. 2013

Poděkování

Děkuji Veronice, Ivance, Markétě a všem ostatním, kteří se s láskou starali o naší dcerku a byli jí po dobu naší nepřítomnosti rodinou. Když projdete brankou, ocitnete se v pohádkové zahradě jako od Trnky, která kromě tajných zákoutí ukrývá želvy, berušky, klikorohy, kozy, morčata, motýli a možná i víly a jiné dobré lesní bytosti. Jako byste ani nebyli v Praze a jak obyste ani nebyli ve školce, jak ji známe z našeho dětství. Chodili jsme k Vám rádi a bude se nám stýskat! Budeme se k Vám vracet každé léto, stejně jako se vracejí poštovní holubi domů ...

Denisa Myšková 20. 9. 2013

Pár slov ke Kodymce

Když jsem před třemi lety řešila problém nástupu do zaměstnání a hledala, kam by mohla chodit moje mladší a v té době ještě ne tříletá dcera, měly jsme to štěstí, že se právě otevíral Dětský klub Kodymka. Barunka nebyla dítě, které by se snadno adaptovalo, nicméně rodinný přístup a velmi vstřícná atmosféra pro ni byla naprosto ideální. V rodině se od té doby traduje, že na Kodymce z Barunky udělali poměrně příjemného člověka. Bára na Kodymku chodila jeden školní rok, stále na ni vzpomíná, účast na letních příměstských táborech vyžaduje, stejně
jako její o tři roky starší bratr.

Tábor je pro nás dokonalým řešením části prázdnin. Můžeme chodit s manželem do práce bez stresu a špatného svědomí, protože děti mají zajímavý a zábavný program, přinesou si unikátní zážitky a baví se tak, že je problém je odpoledne odvést domů.

Lucie Součková, 3.9.2012

Pochvala

Dobry Den,
Tohle pisu abych poradne podekovala a pochvalila Veroniku v zajmu moji dceri za utulnou a prirozenou peci s kterou se starala o Julii a ocevidne ostatni dety na Kodymce.
Byly jsme na tri mesicni prazdniny v Cech, Julia mluvila jenom anglicky. Chteli jsme misto kde pro ny budou nejvic moznosti na telesnej pohyb, co nehbliz prirody, prirozeny vstahy mezi dospelich a deti, uprimnej pocit jistoty a duvery v ucitelce. Tak tady jsme to nasli a jesti vic, protoze kdo muze ocekavat k tomu jeste velkou zahradku, zvirata (zelvy, jezky, morchata, zajicky, atd.).
Veronika ma ENERGII! Bere dety na prochazky do lesa, na zoo, na keramiku (pesky skrz soucedstvi), dava detem lasku ve forme drobnich kousku zmrzlinky a velkich davek lasky. Byla schopna poschitnout i pres jazykovou barierou kdy Julii bylo smutno nebo jeji reakce a moderatovala mezi deti v jejim a v ostanich zajmu jak bylo potreba.
Jinak tideny krouzky herpetalogem and vedcem Petri, a krouzky kresbach atd samorejme taky moc prospivaly Julii.
Vspominame and prejeme Kodymce velky uspech. 

Helen a Julia z Everett, WA, USA, 8.2.2010

Super

Vyzkoušeli jsme o prázdninách a bylo to moc moc príma. Žádné "odkladiště dětí", pestrý a báječný program. Díky a držíme vám palce!

Eva Rázgová, 12.9.2009

Rozjezd

Jsem jeden z prvních fanoušků tohoto projektu....Rozjezd je důležitý....tak věřím, že bude v létě úspěšný....držím palce....

JFZ, 21.5.2009

 


Theme port sponsored by Duplika Web Hosting.
Domů Nahoru