Výlet do Království železnic na Smíchově 3. srpna 2009

Výlet tentokrát plánujeme na pondělí, kdy se v DKK sejde několik malých fandů modelové železnice a my budeme mít to potěšení, navštívit s nimi úplnou novinku: Království železnic na Smíchově:

V Praze na Smíchově v obchodním komplexu Anděl City vzniká jeden z nejzajímavějších projektů poslední doby. Ve třech podlažích na ploše 2500 m2 bude 1. července otevřeno prvních 115 m2 modelového kolejiště. Úvodní plocha 115 m2 modelového kolejiště bude představovat průřez všemi technologiemi a stavebními prvky, které budou použity na dalších segmentech modelového kolejiště Království železnic. Návštěvníci zde uvidí několik dominant České republiky, pohyblivý automobilový park a spoustu dalších technických „vychytávek“. Systém miniaturních kamer v lokomotivách vláčků zprostředkuje divákům přímý zážitek z jízdy zmenšenou krajinou. Součástí Království železnic bude i stálá výstava z historie železnice na našem území a vzdělávací program pro školy připravený v duchu moderního konceptu Ministerstva školství.

S sebou si děti vezmou svačinu (nezapomeňte, prosím, na pití!) a oblečení odpovídající počasí. Kdo má průkazku na MHD, ať si ji, prosím, vezme s sebou. Není potřeba nic doplácet, jelikož náklady na výlet jsou zahrnuty v ceně za pobyt v DKK.
 


Theme port sponsored by Duplika Web Hosting.
Domů Nahoru