Školní rok 2014/2014 v Zooškolce DKK: poslední volná místa

Zápis do školky Dětského klubu Kodymka bude pokračovat,dokud se neobsadí všechna místa. Přijímáme děti od 2 do 6 let. Kodymka je školkou rodinného typu, která je postavena na individuálním přístupu ke každému dítěti, takže naše kapacita je značně omezená.

Pokud to počasí dovolí, budou si děti co nejvíce užívat pohybu na naší velké zahradě, hřišti a pískovišti. Blahodárný vliv na emocionální rozvoj, psychiku i imunitu dětí má i bezprostřední kontakt se zvířaty: morčaty, křečíky čínskými, činčilami, zakrslými holandskými kozičkami Skarou a Bírou, hravým psem Flypem, obřími hlemýždi oblovkami a občas i dalšími méně tradičními mazlíčky. 

Za nepříznivého počasí si děti mohou hrát v nově zrekonstruovaných prostorách hanspaulské usedlosti Kodymka. Nedílnou součástí programu je například hra na flétničku, logopedická prevence, keramika, písničky a tanečky, Montessori dílna a další aktivity pod vedením odborníků. Do školky si zveme loutkové divadlo a také různé zajímavé hosty, kteří dětem vyprávějí o své práci. Děti, které mají zájem o zábavnou výuku angličtiny s rodilým mluvčím, se mohou navíc přihlásit do kurzů Baby Elf.

Od září bychom opět rádi otevřeli třídu pro děti od 4 let, se kterými bychom se mohli více věnovat výletům a procházkám, návštěvám divadel, výstav i zoologických zahrad, jakožto i přípravě na školní docházku. Na děti od 4 let se vztahuje 10% sleva, pětileté a starší děti ušetří dokonce 20%.  

Na stránkách Dětského klubu Kodymka nalznete informace o kroužcích pro děti ze školky, o přihlášení i cenách. Pokud se potřebujete zeptat, nebo se k nám chcete přijít podívat, neváhejte a kontaktujte nás.

 


Theme port sponsored by Duplika Web Hosting.
Domů Nahoru