Rozvrh aktivit, kroužků a kurzů pro 1. pololetí školního roku 2010/2011

Konečně jsme se po dohodě se všemi lektory sestavili rozvrh aktivit školky DKK včetně dopoledních kroužků jakož i časy konání odpoledních kroužků a kurzů. Rozvrh platný od 13. září 2010 do 28. ledna 2011 naleznete zde. Rozvrh je definitivní, i když drobné změny nelze zcela vyloučit.

Program školky zůstane prakticky stejný, jako byl v prvním pololetí tohoto roku a také o prázdninách. Novinkou je čtvrteční logopedická prevence, kterou mohou projít děti přecházející z dopoledního na odpolední program. Rozšíření prostor Dětského klubu Kodymka umožnilo, že současně se mohou konat minimálně dvě aktivity probíhající v různých místnostech.

OD ZÁŘÍ ZAVÁDÍME TYTO NOVINKY:

Kroužek "Školáček", který naváže na velice úspěšný kroužek "Předškoláček" a umožní i dětem, které již chodí do školy, věnovat se zábavnou formou procvičování motoriky ruky a logopedické prevenci.

Kurz "Powerjoga" je určen rodičům, kteří potřebují občas bez dětí zrelaxovat . Pokud to bude třeba, o děti se mezitím postaráme. Programy pro rodiče s dětmi a bez dětí začnou až 27. (Po) a 29. (St) září.

Kurz brazilských tanců naopak žádnou novinkou není. Je to jenom nové označení pro kurz dosud zvaný Capoeira, který si během pár měsíců získal velikou oblibu. Náplň kurzu (včetně capoeiry) i lektorka (Denisa Hladovcová) zůstávají beze změny.

Z provozních důvodů jsme museli přesunout první lekci kurzu Brazilské tance a capoeira na úterý 14.9.2010. V dalších týdnech již bude kurz probíhat ve středu, jak je uvedeno v rozvrhu. Za změny termínů se omlouváme.

Kurzy muzikálového zpěvu, kytary a klavíru i nadále povede Tomáš Hundža. Budou se konat ve středu odpoledne po hudebním kroužku. Jelikož se jedná o téměř individuální výuku, bude přesný termín i nápň kurzů záležet na dohodě s přihlášenými zájemci.

Další informace o nových kroužcích, jakož i o novinkách v teamu pracovníků DKK a také o šťastné události u Morčinky Kvikérie a Sisi doplníme co nejdříve.

Sledujte, prosím, naše webové stránky a nezapomeňte se včas přihlásit do kroužků a kurzů, které Vás zajímají !


Theme port sponsored by Duplika Web Hosting.
Domů Nahoru