Prázdninové příměstské tábory

Příměstské tábory jsou určeny školákům od 6 do 12 let. Děti, které se do školy teprve chystají, by měly raději navštěvovat prázdninovou Zooškolku.

Každý týden pořádáme tábor na jiné téma. Doporučujeme rodičům, aby vybírali tábor ne podle termínu, ale podle toho, co děti baví.

 

Letní příměstské prázdninové tábory v DKK, z.ú. v roce 2017

 3.7., 6.7., 7.7.

Poznáváme Prahu l. 

10.-15.7.

 Ve zdravém těle, zdravý duch

17.-21.7.

 CHOVATELSKÝ TÝDEN l. 

24.-28.7.

 LETEM SVĚTEM  

31.7.-4.8

CHOVATELSKÝ TÝDEN ll.

7.- 10.8.  Astronomický tábor
14.-17.8.

 CHOVATELSKÝ TÝDEN  lll.

21.-25.8.

 HUDEBNÍ PRÁZDNINOVÝ TÁBOR  

28.8.-1.9.

 Poznáváme Prahu ll.

Tábor je určen pro školáky mezi 6 a 12 rokem. Pro mladší děti je náročné se vyrovnat deseti či dvanácti letým dětem. Pro tyto děti je to veliká fyzická i psychická zátěž, která jim neumožňuje si tábor patřičně užít a proto pro tyto děti doporučujeme raději využít program Zooškolky, která má velmi podobný program. Děti, které nespadají do věkové hranice 6-12 let a nemají za sebou alespoň 1 rok školní docházky, si tábor neužijí tak, jako ostatní děti.

  • Děti přichází mezi 8.30h a 9 hodinou. Program letních příměstských táborů začíná v 9:00, děti a končí zpravidla v 16.00h. Děti odchází domů mezi 16.00h a 16.30h. Pokud si to vyžádá výlet či jiný speciální program, můžeme po domluvě s rodiči někdy začít i dřive nebo skončit později.
  • Program příměstských táborů je flexibilní a velice pestrý. Příměstské tábory jsou tématicky zaměřené, program však není striktně monotématický. Aby se děti mohly odreagovat a zrelaxovat, budou mít dost času na hry a program bude prokládán i aktivitami zcela jiného rázu než je hlavní téma tábora.  

  • Na programu jsou častěji výlety na zajímavá místa, návštěva kulturních akcí, dětských hřišť apod. Je třeba, aby děti měly sebou na výlet Opencard, Lítačku či přestupné jízdenky na MHD. Dále je třeba opati dokladem o věku s fotografií pro případ výletu za hranice Prahy.

    Rodiče by se měly seznámit se Smluvními podmínkami, seznámit sebe i dítě s Táborovým řádem a vyplnit tzv.bezinfekci.

  • Letní příměstské prázdninové tábory jsou jedním blokem pěti dnů s celodenním perogramem. Cena zahrnuje program, oběd a pitný režim.

    Program je uzpůsoben tak, že pokud rodiče trvají na tom, že chtějí, aby jejich díte, které 

  

 

PřílohaVelikost
dokumentace_k_primestskym_taborum-_2016.odt24.71 KB
dokumentace_k_primestskym_taborum-_2016.doc41 KB
prihlaska-primestsky_tabor_2016.doc861.5 KB

Theme port sponsored by Duplika Web Hosting.
Domů Nahoru