PRÁZDNINOVÉ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

Letní příměstské prázdninové tábory pro mladší školáky cca do 12 let v DKK v roce 2016

  4.,7. a 8. 7.

  VÝTVARNÁ CESTA ZA POKLADEM

11.-15.7.

  ART CAMP  - dobrodružná výprava za uměním

18.-22.7.

  CHOVATELSKÝ TÝDEN  

25.-29.7.

  ARCHEOLOGICKÝ TÁBOR 

  1.-5.8.

  CHOVATELSKÝ TÝDEN

  8.-12.8.   LETEM SVĚTEM 
15.-19.8.

  HUDEBNÍ PRÁZDNINOVÝ TÁBOR   

22.-26.8.

  CHOVATELSKÝ TÝDEN 

29.-31.8.

  OLYMPIÁDA NA KODYMCE      

  • Program letních příměstských táborů začíná v 8:30, děti  se rozcházejí mezi 16. a 17. hodinou. Pokud si to vyžádá výlet či jiný speciální program, můžeme po domluvě s rodiči někdy začít i dřive nebo skončit později.
  • Pravidelné zájmové kroužky a kurzy probíhající během školního roku, se v době prázdninového provozu nekonají.  

  • Program příměstských táborů je flexibilní a velice pestrý. Neřídí se fixním pololetním rozvrhem, ale aktuálním rozvrhem, který je vyhlašován se zhruba týdenním předstihem. Příměstské tábory jsou tématicky zaměřené, program však není striktně monotématický. Aby se děti mohly odreagovat a zrelaxovat, budou mít dost času na hry a program bude prokládán i aktivitami zcela jiného rázu než je hlavní téma tábora.  

  • Do programu miniškolky i příměstských táborů jsou zařazovány v dopoledních i odpoledních hodinách četné  zájmové kroužky a kurzy  z nabídky DKK vedené interními i externími lektory. Ty jsou součástí pobytu v DKK a bez potřeby jakéhokoliv doplatku se jich mohou účastnit děti, které v příslušném čase pobývají v DKK.

  • Na programu jsou častěji výlety na zajímavá místa, návštěva kulturních akcí, dětských hřišť apod. Veškeré náklady na výlety jsou zahrnuty v ceně.

  • V prázdninových příměstských táborech mohou děti pobývat 1x-4x týdně, zpravidla po celý den. Při častějších a delších návštěvách je možné získat slevy. Nejvýhodnější je však celodenní pobyt po celý týden, na který poskytujeme až 35 % slevy I o prázdninách navíc platí slevy sourozenecké viz   ceník prázdninových programů

    Letní příměstské prázdninové tábory jsou jedním blokem pěti dnů s celodenním perogramem. Cena zahrnuje oběd, pitný režim a veškeré náklady na výlety apod.

 

 

 

PřílohaVelikost
dokumentace_k_primestskym_taborum-_2016.odt24.71 KB
dokumentace_k_primestskym_taborum-_2016.odt24.71 KB
prihlaska-primestsky_tabor_2016.doc861.5 KB

Theme port sponsored by Duplika Web Hosting.
Domů Nahoru