PRÁZDNINOVÁ ZOOŠKOLKA

Zooškolka  pro děti od 2 do 5 let je v provozu celoročně včetně času školních prázdnin na Praze 6. Na rozdíl od provozu pravidelného je prázdninový provoz organizován v týdenních tématických blocích. 

Program zooškolky o letních prázdninách 2016:

  4.,7. a 8. 7.

 PŘESKOČ, PŘELEZ - ALE NEPODLEZ !

11.-15.7.

 LOGOPEDIE V POHYBU

18.-22.7.

 MÁME RÁDI ZVÍŘATA 

25.-29.7.

 Z POHÁDKY DO POHÁDKY

  1.-5.8.

 MÁME RÁDI ZVÍŘATA 

  8.-12.8.  CESTA KOLEM SVĚTA 
15.-19.8.

 TÝDEN PLNÝ PÍSNIČEK   

22.-26.8.

 MÁME RÁDI ZVÍŘATA 

29.-31.8.

 PŘESKOČ, PŘELEZ - ALE NEPODLEZ ! 

  • Denní rozvrh je v Zooškolce o prázdninách stejný jako v době školy. Děti se scházejí od 7:30, program začíná v 8:30, děti  se rozcházejí mezi 16. a 17. hodinou. 
  • Jelikož se o děti bude starat vždy více pedagogů a lektorů, nemusejí všichni pořád dělat totéž a děti se budou moci vždy rozřadit podle zájmu a ve vybrané skupince se věnovat činnosti, která jim vyhovuje.
  • Pravidelné zájmové kroužky a kurzy  probíhající během školního roku, se v době prázdninového provozu nekonají.  
  • Program letní zooškolky je flexibilní a velice pestrý. Vedle hlavního tématu bude samozřejmě zahrnovat různé hry, pohybové aktivity a relaxaci, jako při běžném provozu Zooškolky. Děti si budou moci užít všeho, co prosředí Kodymky poskytuje. Necháváme si prostor pro překvapení jako jsou návštěvy zajímavých hostů, divadelních a hudebních představení atp.
  • Na programu jsou častěji výlety na zajímavá místa, návštěva kulturních akcí, dětských hřišť apod. Veškeré náklady na výlety jsou zahrnuty v ceně.
  • V prázdninové zooškolce mohou děti pobývat v čase dopoledním, polodenním, odpoledním či celodenním 1x-4x týdně. Při častějších a delších návštěvách je možné získat slevy. Nejvýhodnější je však celodenní pobyt po celý týden  na který poskytujeme až 35 % slevy I o prázdninách navíc platí slevy sourozenecké viz   ceník prázdninových programů.
  • Letní příměstské prázdninové tábory jsou jedním blokem pěti dnů s celodenním perogramem. Cena zahrnuje oběd, pitný režim a veškeré náklady na výlety apod.

 


Theme port sponsored by Duplika Web Hosting.
Domů Nahoru