Zájezd do Zájezda 19.VI. a 27.VI - fotografie v naší fotogalerii

Zájezd úterního i středečního kroužku do Zooparku Zájezd byl velice úspěšný. Pár obrázků naleznete ve fotogalerii chovatelského kroužku.

Školní rok 2011/2012 se chýlí ke konci a s ním i chovatelský kroužek, s našimi členy se sejdeme již jen jednou, naposled. Tečkou za letošním během bude zájezd do soukromého zooparku  v Zájezdě u Buštěhradu poblíž Kladna. Zoopark se svým rozsahem ani počtem zvířat samozřejmě nemůže srovnávat s velkou zoologickou zahradou, jako je například ta pražská, ale zase zde panuje domácká atmosféra, děti mají možnost bezprostředního kontaktu se zvířaty. Máme domluveno, že nás pracovníci Zoo zahradou provedou a o každém zvířeti nám poví vše, co nás bude zajímat. I když tento kroužek bude časově více než "dvojitý", času na prohlídku byť i nevelkého zooparku bude tak akorát.

Zájezd do Zájezda se uskuteční ve dvou termínech: úterní kroužek pojede již 19. června, středeční  27. 6. (20.6. ani 26.6. se kroužek nekoná). Pokud by "úterní" dítě chtělo jet ve středu či "středeční" v úterý, nevidíme v tom problém. Odjezd z Kodymky je ve 13:30, děti mohou též přistoupit do autobusu 131 v cca. 13:38 ve stanici Hanspaulka směr Bořislavka. Na nikoho nečekáme a jedeme ! Do Zájezda pojedeme přímým autobusem PID do Buštěhradu a odtud dojdeme cca. 2 km pěšky, zpátky pojedeme ze Zájezda autobusem (zrovna tam zajíždí - jediný denně!) s přestupem na Kladně. Náš autobus by měl přijet na Dejvickou v 17:20 a někdy kolem 17:45 bychom mohli být na Kodymce. 

S sebou by si měly děti vzít Opencard či jinou průkazku na MHD, odpovídající oblečení a obuv, ve které ujdou pár kilometrů, pro jistotu i pláštěnku, dále pak svačinu, především pití, případně i drobné kapesné pro nákup občerstvení ve stánku zooparku. Za dopravu ani vstup do zooparku od členů kroužku samozřejmě nic nevybíráme.

Těšíme se na Vás v Zájezdě!     


Theme port sponsored by Duplika Web Hosting.
Domů Nahoru