29. - 31. VIII 2011: Ahoj prázdniny!

Dětem, které už se vrátili z prázdnin, bychom poslední tři dny před začátkem školy rádi zpříjemnili zajímavým programem:

Pondělí 29.VIII: Celodenní VÝLET DO PRAŽSKÉ ZOOLOGICKÉ ZAHRADY. Dostaneme se tam přívozem z Podbaby do Podhoří, cestou si budeme všímat života na řece (vodní ptactvo, plazi, raci).  Oběd v Zoo.

Odchod v 8.00! Vybavte, prosím, děti kvalitní obuví, oblečením dle počasí (pro jistotu přibalte i pláštěnku) a svačinou – hlavně pitím. Na jízdu MHD by měly děti mít platnou opencard  nebo jízdenky. Pokud máte dalekohled-triedr či fotoaparát, který můžete dětem půjčit a děti jej neztratí, dejte jim je, prosím, s sebou.  Návrat po 16 hodině.

Úterý 30.VIII: Celodenní VÝLET NA HRAD OKOŘ A DO ZOOLOGICKÉ ZAHRADY V ZÁJEZDĚ. Autobus nás doveze na Okoř, odkud přes Číčovice dojdeme do vesničky Zájezd (pěší pochod cca. 4,5 km). Zde si prohlédneme soukromou zoologickou zahradu. Zoo v Zájezdě je malá, ale úhledná, zdejší specialitou jsou chameleoni, velbloud, lamy, lemuři, zakrslé ovečky a mnoho dalších zvířat. Oběd bude zajištěn v Zoo. Ze Zájezda se vrátíme autobusem přes Kladno.

Sraz v 8.00! Vybavte, prosím, děti kvalitní obuví, oblečením dle počasí (pro jistotu přibalte i pláštěnku) a svačinou – hlavně pitím. Pokud máte dalekohled-triedr a flétnu,  dejte  je, prosím, s sebou.Návrat v odpoledních hodinách.

 Středa 31.VIII: Dopolední VÝLET DO STROMOVKY. S dětmi si uděláme piknik, zastavíme se na zdejším proslaveném hřišti, vezmeme si míč a Flypa, společně si v klidu užijeme poslední prázdninový den. Oběd v DKK..

Odpoledne jsou na programu klidové aktivity jako malování triček, pasení morčat atd. Vezměte si s sebu, prosím, světlé tričko (nejlépe bílé). Nemusí být úplně nové ani beze skvrn. 

Program je určen pro děti od 6 let. Může být pozměněn podle počasí, zájmu dětí a možností lektorů.
 
Program povede Veronika Kodymová a její hosté.

 


Theme port sponsored by Duplika Web Hosting.
Domů Nahoru